Sakarya Arçelik Servisi

Sakarya Arçelik Servisi

Uzun yıllardır beyaz eşyalar insanların en büyük destekçisidir. Başlangıçta yalnızca fırınlar, buzdolapları, çamaşır makineleri tercih edilirken günümüzde hem kadınların hem erkeklerin iş hayatına atılmasıyla mikrodalga fırınlar, çamaşır kurutma makineleri ve bulaşık makineleri de çok satılmaya başlanmıştır. Eve geç geldiğinizde hazır yemeğinizi mikrodalga fırında birkaç dakika içinde ısıtabilirsiniz. Hem su kaybına hem elektrik israfına neden olan bulaşıkları elde yıkamak yerine hemen bulaşık makinelerine atabiliriz. Özellikle yazın çok sıcak olan şehirlerde çok tercih edilen klimalar sayesinde tek tuşla serinleyebiliriz. Elbette bu kadar faydalı beyaz eşyalarımızda ara sıra arızalanmalar da meydana gelmektedir.

Beyaz eşya arızalarını kimi zaman basit bir şekilde evde çözülebileceği gibi daha karmaşık olanlar için teknik servislere başvurulabilmektedir. Sakarya Arçelik servis hizmeti veren birçok firma bu konuda yıllardır hizmet vermektedir. Sorunu kendiniz halletmeden önce muhakkak ürününüzü bir uzmana göstermek fayda sağlar. Bu yetkili servislerden biri de Sakarya Doruk Teknik Servistir. Firma 2014 yılından beri Sakarya ve çevresinde hizmet vermektedir. Evinizde veya işyerinizdeki buzdolabı, dondurucu, çamaşır makinesi, kombi gibi elektronik ürünlerinizin arızalanması durumunda, hemen firma ile iletişime geçebilirsiniz. Doruk teknik servis Sakarya’nda beyaz eşya servisi, kombi servisi, klima servisi gibi hizmetlerimizde montaj demontaj arıza onarım ve yedek parça bulunmaktadır. Firma Arçelik, Beko, Vestel gibi markaların hizmetini vermektedir. Sakarya Arçelik servisi olarak beyaz eşya tamiri gerçekleştirmektedir. Arçelik servis iletişim için web sitelerini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Arçelik servis numarası ile onarım ve fiyat bilgisi ile detaylı bilgi alabilirsiniz.

Beyaz Eşyaların Arızalanma Nedenleri

Buzdolapları sürekli çalışırlar ve evin en önemli cihazıdır. Özellikle yaz günlerinde, buzdolabınızın arızalanması demek, birkaç saat içinde et ve tavuk ürünlerinin bozulması demektir. Bu yüzden kısa süre içerisinde buzdolabınızı tamir ettirmeniz gerekmektedir. Türkiye’de evlerin neredeyse tamamında buzdolabı bulunur. Ek olarak, Türkiye’deki evlerin % 23’ünde iki veya daha fazla buzdolabı veya derin dondurucu vardır. Bu yüzden de en çok tamir için talep edilen cihaz da buzdolabıdır. Standart bir buzdolabının ortalama ömrü yaklaşık 15 ile 17 yıl arasında değişmektedir. Rutin bakım eksikliği ve çeşitli teknik nedenlerle sık sık arıza yapmaktadır ve bu da makinenin ömrünü azaltmaktadır. Arıza durumlarına göre buzdolabı hasarının iki ana nedeni; yüksek voltaj dalgalanması ile beraber aşınma ve bakım eksikliğidir. Sakarya Arçelik Servisi de her türlü arızada size yardımcı olabilir. Arçelik servis numarası aracılığıyla Sakarya Doruk Teknik servisle iletişime geçerek buzdolabı arızanızdan bahsederek destek isteyebilirsiniz.

Beyaz Eşyaların Arıza Çözümleri

Arıza durumunda ilk yapmanız gereken makineyi sıfırlamak olmalıdır. Örneğin tahliye hortumunda tıkanma varsa hortumun tıkanıp tıkanmadığı kontrol edilmelidir. Çamaşır makinenizin kapısının kilidi açılmıyorsa; kilitleme mekanizması sıkışmış olabilir. Bunun gibi sorunlarınızda detaylı çözümler için Sakarya Arçelik servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir