Türkiyenin yerli ve milli gururu olan arçelik firmasının ürettiği dayanıklı tüketim malları , hemen hemen her evde mevcuttur. Bizde Sakarya Doruk Teknik olarak Sakaryanda arçelik servis hizmetini özel olarak vermekteyiz. Sakarya arçelik servisi ihtiyaçlarınızda , orjinal yedek parçalar ile verdiğimiz tüm hizmetlerimiz garantilidir. Sakarya arçelik servis numarası olarak iletişim kısmından bizimle irtibata geçebilirsiniz. Arçelik klima , arçelik beyazeşya ve arçelik kombi konusunda uzman ekiplerimizden aldığınız hizmetlerden memnun kalacağınızı temin ederiz. Gece ve gündüz aramalarınıza cevap verecek bir kişi ve sürekli muhattap olabileceğiniz gerçek bir insan ile görüşeceksiniz. bu durum bile bant kaydı dinlemekten sıkılmış bir çok kişi için önemli bir detaydır. Sakarya arçelik servisi olarak her zaman müşteri memnuniyetimiz ilk ilkemizdir. 

Arızalanan ürünleriniz sizler için büyük sorunlar teşkil etsede , uzman ekiplerimiz tarafından kısa sürede onarımlarınızın yapılması ve bu işlemlerin en uygun fiyatlarla size ulaştırmasını sağlamak için tüm gücümüzle çalışmaktayız. Sakarya da arçelik servis ihtiyaçlarınız için bizlere ulaşabilir , bilgi alabilir , Sakarya servis numaraları na ulaşabilirsiniz. 

Arçelik servisi olarak , siz değerli müşterilerimize hizmet verirken , en kısa sürede arızalarınızın giderilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Öncelikli amacımız arızalı ürününüzü hiç yerinden oynatmadan tamir etmektir. Ancak bazı durumlarda atölye ortamına alınması gerekiyorsa , bu süreçte size kullanabileceğiniz konsinye ürünlerimizden tedarik etti.

HİZMET VERDİĞİMİZ ARÇELİK ÜRÜNLERİ

arçelik çamaşır makinesi servisi , 

arçelik bulaşık makinesi servisi , 

arçelik buzdolabı servisi ,

arçelik termosifon servisi ,

arçelik fırın servisi ,

arçelik ocak servisi ,

arçelik kurutma makinesi servisi ,

arçelik kombi servisi ,

arçelik klima servisi ,

arçelik su sebili servisi ,

arçelik elektrik süpürgesi servisi ,

arçelik servisi ,

bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

Sakarya doruk teknik servis

Tüm bu cihazlarınız için bizimle hemen irtibata geçerek bilgi ve randevu alabilirsiniz. Mobil numaralarımızdan günün her saati 7/24 destek verilmektedir. Yaptığımız işlemlere bir yıl garanti vermekteyiz. bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.